KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15816404
nr 1581 6404
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Etsningar, 10 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 23x27 - 27x45 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:30:07
25/11 11:51:18
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe